Vespa klub Hrvatska

//
  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

CROVESPA 2008

E-mail Ispis PDF

Prekrasan susret, kakvom smo se nadali, prošao je u fenomenalnoj atmosferi vožnje i druženja. Sve što možemo reći je - kad ćemo opet? Nešto zbog najave lošeg vremena a nešto zbog obiteljskih i poslovnih obveza te bolesti, neki su vespisti morali otkazati ali nas 45 koji smo unatoč kiši i buri uspjeli dojahati do Zadra i vratiti se kućama sigurno nismo zažalili. Počašćeni smo dolaskom Predsjednika Vespa Club de France i Člana Predsjedništva Vespa World Club-a Jean-Louis Cruvellier-a koji je do Zadra također došao na Vespi.

Vrhunac velikog interesa medija za naš Klub i Crovespu 2008 svakako je prilog na glavnom dnevniku HRT-a. Prilog možete pogledati ovdje .

****************

Teško je bilo šta napisati a da stvarno dočara atmosferu ovog fenomenalnog susreta.

Stoga najbolje pogledajte film kojeg je napravio naš član Bengalka:

{youtube}taX82dScffM|320|265|true{/youtube}

SLIKE POTRAžITE NA FORUMU!!!

 

Zagreb, 1963.

Zadar, 2007.

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 3 

Prijava

*Samo za članove kluba
1948_125
1955_gs
1975_ts
1999_px
2009_gts
Vi ste ovdje: Novosti Najave Susreti CROVESPA 2008